Drodzy Rodzice, Przyjaciele.

Minęły wakacje i ponownie spotykamy się w Naszej „4”. Niektórzy po raz pierwszy, inni kolejny raz razem z dziećmi witają nowy rok szkolny. Rok nowych pomysłów?, oczekiwań , planów czy zamierzeń…

Z nowym rokiem, nowa  Rada Rodziców  pragnie zaprosić wszystkich rodziców i przyjaciół szkoły do współpracy, celem której jest stworzenie jak najlepszych warunków umożliwiających naszym dzieciom ich głębszy rozwój a także pozwoli im rozwijać swoje zainteresowania i talenty.

Składka na Fundusz Rady Rodziców w roku szkolnym 2018/19 wynosi:

- 50 zł (jedno dziecko uczące się w szkole)
- 40 zł (dwoje dzieci uczących się w szkole)
- 30 zł (troje dzieci uczących się w szkole).

Uprzejmie prosimy o dokonywanie wpłat na konto:

SBR Bank 78 8769 0002 0550 6187 2000 0010

(proszę o podanie tytułu wpłaty, imię i nazwisko ucznia, klasę) lub bezpośrednio do wychowawców klas.

Mamy wiele pomysłów i planów, które chcielibyśmy realizować wraz z wami drodzy Rodzice, Dyrekcją szkoły, Gronem Pedagogicznym i Samorządem Uczniowskim.

Radę Rodziców tworzymy My, rodzice, poprzez wybranych i oddelegowanych przez nas przedstawicieli,  z każdej klasy. Rada w porozumieniu z Dyrektorem szkoły decyduje między innymi o tym:

• w jakich warunkach będą się uczyć nasze dzieci,
  • jak będzie wyglądał ich czas spędzany w szkole po jak i przed lekcjami,
  • jakie nagrody dostaną i jakimi zabawkami będą się bawić w szkole.

Jednakże bez Waszej pomocy te plany nie będą możliwe do zrealizowania, dlatego zwracamy się do Państwa z apelem o wpłaty na Fundusz Rady Rodziców. Pieniądze zebrane przez Radę służą między innymi do:

• ufundowania nagród dla dzieci za ich osiągnięcia i pozytywne zachowanie,
  • zachęcania naszych dzieci do udziału w różnorodnych konkursach i kółkach zainteresowań poprzez dofinansowanie i fundowanie ciekawych nagród, dojazdów na zawody sportowe
  • organizowania różnych akcji, mających na celu urozmaicenie życia szkolnego.

Wyżej wymienione cele mogą zostać zrealizowane tylko dzięki Państwa pomocy, dlatego jeszcze raz prosimy o liczne wsparcie naszego wspólnego Funduszu. Informujemy również, iż wszyscy członkowie Rady Rodziców działają społecznie. Każda wydana przez Radę Rodziców złotówka jest skrupulatnie rozliczana, a każdy wydatek jest dokładnie przemyślany i omawiany

Składka na Fundusz Rady Rodziców to nie jest kolejny sposób na wyciągnięcie pieniędzy
- to pieniądze w 100% PRZEZNACZONE NA NASZE DZIECI!!

Rada Rodziców w roku szkolnym 2018/2019:

Przewodniczący: Krystyna Ewa Modzelewska

Wiceprzewodniczący: Mariusz Toński

Członkowie: Renata Krynica, Anna Mandziuk

Można się z nami kontaktować pisząc na e-mail