Uczniowski Klub Sportowy 4
| Czwórka zwycięża w Igrzyskach Dzieci w Koszykówce Dziewcząt | ![]() |
![]() |
![]() |
|
08.11.2018r zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży wzięły udział w Mistrzostwach Miasta Łomża w koszykówce dziewcząt. Pierwszy mecz SP nr 4 wygrywa 62 do 12 z SP nr 9 SP nr 4 w Łomży reprezentowały: Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Galeria |



