Gra terenowa "Niepodległa Łomża" PDF Drukuj Email

Dnia 16.09.2019 r. uczniowie naszej szkoły: Kuczyńska Kornelia, Malesa Gabriela Przybylski Bruno, Wesołowski Maciej wzięli udział w grze terenowej „Niepodległa Łomża”, zorganizowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną CEN w Łomży. Celem gry było uczczenie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W zmaganiach uczestniczyły drużyny łomżyńskich szkół podstawowych: SP Nr 1, SP Nr 4 im. Generała Władysława Andersa, SP Nr 9 im. Księcia Mazowieckiego Janusza I.

Po powrocie wszystkich drużyn do Biblioteki Pedagogicznej  i przeliczeniu punktów przez Komisja Konkursowa ustalono, że

I miejsce zajęła  drużyna Szkoły Podstawowej Nr 9 w Łomży.

II miejsce przypadło drużynie Szkoły Podstawowej Nr 4 w Łomży,

III miejsce drużynie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łomży.

Wszyscy uczestnicy gry otrzymali nagrody indywidualne  i dyplomy dla drużyny.

Dziękujemy uczniom klasy VIII B (za wspaniałe reprezentowanie szkoły).