Sukces naszych sportowców |
Wpisany przez Ewa Bargielska |
W 15 edycji czwartków lekkoatletycznych w roku szkolnym 2010/2011 uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Łomży w ogólnej klasyfikacji szkół zajęli I miejsce pokonując 22 szkoły z Łomży i okolic. Uczniowie brali udział w następujących konkurencjach: bieg na 60m, bieg na 300m, bieg na 600m, bieg na 1000m, skok w dal, skok w wzwyż, rzut piłeczką palantową. Uczniowie do tych konkurencji przygotowywani byli przez Pana Marcina Piotrowskiego, Pana Jarosława Świątkiewicza, Pana Piotra Dziekońskiego, którzy spośród 25 nauczycieli uklasyfikowali się na miejscach:
- Pan Marcin Piotrowski III miejsce
- Pan Jarosław Świątkiewicz V miejsce
- Pan Piotr Dziekoński XI miejsce
mgr Marcin Piotrowski
|
|
Wpisany przez Ewa Bargielska |
Gratulujemy !!!
Opiekun: mgr Marcin Piotrowski
Zdobyte punkty w Czwartkach lekkoatletycznych
Chłopcy kl.IV
|
|
24.09.2010r.
|
04.10.2010r.
|
07.10.2010r.
|
25.04.2011r.
|
01.05.2011r.
|
|
|
|
Aleksandrowicz Dawid
|
42
|
77+5
|
87
|
3+77
|
11+87
|
|
|
389
|
Pieńkowski Wiesław
|
20
|
|
|
20
|
|
|
|
40
|
Jurczak Marcin
|
68
|
67
|
|
|
1+85
|
|
|
221
|
Milewski Konrad
|
97
|
97+3
|
87+1
|
119
|
119
|
|
|
523
|
Popiołek Kacper
|
65+1
|
73
|
65
|
3+77
|
3
|
|
|
287
|
Łosiewicz Kamil
|
26
|
21
|
|
77
|
77
|
|
|
201
|
Zakrzewski Dawid
|
|
87
|
|
|
1+108
|
|
|
196
|
Nowicki Hubert
|
28
|
23
|
|
|
14+39
|
|
|
104
|
Białucha Mateusz
|
77+13
|
57+12
|
77+15
|
|
45+97
|
|
|
393
|
Modzelewski Bartosz
|
27
|
31
|
57+2
|
19+77
|
23+108
|
|
|
344
|
Kędziorek Konrad
|
|
57
|
|
|
|
|
|
57
|
Aksiucik Adam
|
|
67
|
|
|
|
|
|
67
|
Butrymowicz Arkadiusz
|
|
56
|
|
63
|
|
|
|
119
|
Czajkowski Michał
|
|
46
|
36
|
48
|
6+48
|
|
|
184
|
Jarosiński Maciej
|
|
|
|
20+77
|
13+87
|
|
|
197
|
Chojnowski Daniel
|
|
|
|
9+48
|
10+51
|
|
|
118
|
Ustaszewski Radosław
|
|
|
|
67
|
68
|
|
|
135
|
Skrodzki Mateusz
|
|
|
|
35+53
|
39+77
|
|
|
204
|
Zduńczyk Arkadiusz
|
|
|
|
59
|
62
|
|
|
121
|
Kisiel Jakub
|
|
|
|
46
|
49
|
|
|
95
|
Żegalski Franciszek
|
|
|
|
60
|
57
|
|
|
117
|
Prusiński Iwo
|
|
|
|
37
|
37
|
|
|
74
|
Pieńkowski Mateusz
|
|
|
|
36
|
36
|
|
|
72
|
Szymański Jan
|
|
|
|
7+87
|
|
|
|
94
|
Borawski Jakub
|
|
|
|
38
|
|
|
|
38
|
Szymański Arkadiusz
|
|
|
|
45
|
|
|
|
45
|
|
RAZEM
|
4553
|
Zdobyte punkty w Czwartkach lekkoatletycznych
Dziewczęta kl. IV
|
|
24.09.2010r.
|
04.10.2010r.
|
07.10.2010r.
|
25.04.2011r.
|
01.05.2011r.
|
|
|
|
Sidor Zuzanna
|
2
|
|
19
|
15+49
|
4+42
|
|
|
131
|
Laskowska Wiktoria
|
43+4
|
54+10
|
43+15
|
33+51
|
38+59
|
|
|
350
|
Andrychowska Paulina
|
44
|
42
|
27
|
36
|
4+49
|
|
|
202
|
Gosiewska Zuzanna
|
32
|
52+2
|
54+9
|
21+62
|
23+45
|
|
|
300
|
Siwa Agnieszka
|
29
|
30
|
26
|
63
|
69
|
|
|
217
|
Zamojcin Weronika
|
49
|
42
|
38
|
34
|
38
|
|
|
201
|
Wałkuska Karolina
|
29
|
34
|
42
|
1+51
|
4+51
|
|
|
212
|
Gołaś Anna
|
67+3
|
78+10
|
78+22
|
9+103
|
11+103
|
|
|
484
|
Parzych Faustyna
|
24
|
33
|
|
5+38
|
2+30
|
|
|
132
|
Sokołowska Ewelina
|
|
51+4
|
39+3
|
16+48
|
9+30
|
|
|
193
|
Cwalina Klaudia
|
|
90+22
|
103+34
|
72+115
|
68+111
|
|
|
615
|
Sokołowska Karolina
|
8
|
31
|
23
|
|
|
|
|
62
|
Szabłowska Klaudia
|
45
|
42+4
|
34
|
|
15+50
|
|
|
190
|
Dąbrowska Natalia
|
|
31
|
27
|
34
|
31
|
|
|
123
|
Krajewska Eliza
|
|
20
|
|
40
|
36
|
|
|
96
|
Siwik Aleksandra
|
|
47
|
32
|
49
|
44
|
|
|
172
|
Polakowska Małgorzata
|
|
|
|
51
|
49
|
|
|
100
|
Jarosińska Julia
|
|
|
|
5+22
|
62
|
|
|
89
|
Zaniewska Oliwia
|
|
|
|
51
|
57
|
|
|
108
|
|
|
|
|
|
|
|
RAZEM
|
3977
|
Klasyfikacja Szkół
w „Czwartkach lekkoatletycznych”
|
Szkoła
|
Punktacja
|
28.04.2011r
|
18.04.2011r
|
07.10.2010r
|
04.10.2010r
|
23.09.2010r
|
21.09.2010r
|
1
|
SP. 4 Łomża
|
20221
|
5427
|
5062
|
2329
|
3360
|
2379
|
1354
|
2
|
SP. 5 Łomża
|
13857
|
2606
|
2547
|
1900
|
2207
|
2717
|
1772
|
3
|
SP. 7 Łomża
|
13045
|
3604
|
2944
|
2218
|
1668
|
1098
|
1513
|
4
|
SP. 9 Łomża
|
9767
|
2049
|
1793
|
1253
|
1487
|
1782
|
1404
|
5
|
SP. 2 Łomża
|
7934
|
7934
|
1211
|
1020
|
1293
|
1374
|
1456
|
6
|
SP. 2 Mońki
|
6046
|
2175
|
2174
|
|
1624
|
|
73
|
7
|
SP. Stare Zakrzewo
|
5575
|
1158
|
1144
|
867
|
701
|
813
|
892
|
8
|
SP. Grądy Woniecko
|
4839
|
1027
|
900
|
772
|
550
|
808
|
782
|
9
|
SP. Osowiec
|
3939
|
1013
|
1220
|
|
|
928
|
778
|
10
|
SP. 10 Łomża
|
3311
|
367
|
115
|
547
|
468
|
1105
|
700
|
11
|
SP. Stawiski
|
3238
|
1574
|
1664
|
|
|
|
|
12
|
SP. Lelis
|
2932
|
998
|
|
458
|
625
|
851
|
|
13
|
SP. Jeziorko
|
2931
|
307
|
602
|
229
|
357
|
781
|
655
|
14
|
SP. Kupiski
|
2640
|
570
|
860
|
|
|
571
|
639
|
15
|
SP. Mroczki
|
1408
|
475
|
490
|
|
|
177
|
266
|
16
|
SP. Piątnica
|
1256
|
407
|
335
|
291
|
|
99
|
124
|
17
|
SP. Dobrzyjałowo
|
827
|
246
|
|
322
|
|
259
|
|
18
|
SP. Konarzyce
|
710
|
355
|
355
|
|
|
|
|
19
|
SP. Paproć Duża
|
467
|
85
|
76
|
|
113
|
47
|
146
|
20
|
SP. Kisielnica
|
399
|
|
128
|
|
160
|
111
|
|
21
|
ZS. Łęg Przedmiejski
|
363
|
312
|
51
|
|
|
|
|
22
|
SP. Stary Skarzyn
|
208
|
|
145
|
|
|
|
63
|
23
|
SP. Łęg Przedmiejski
|
73
|
73
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|