„Odblaski? Biorę w ciemno” PDF Drukuj Email

„Odblaski? Biorę w ciemno” – pod takim hasłem  Komenda Miejska Policji   w Łomży zorganizowała konkurs plastyczny propagujący ideę noszenia  odblasków  a tym samym  dbanie o  własne bezpieczeństwo. Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica naszej szkoły – Julia Bacławska z kl. I b, która zajęła trzecie miejsce.

Gratulujemy sukcesu

Galeria zdjęć www.lomza.plwww.4lomza.pl

 
KONKURS „KARTKA ŚWIĄTECZNA NARYSOWANA W PAINT” PDF Drukuj Email

 

KONKURS INFORMATYCZNY
„KARTKA ŚWIĄTECZNA NARYSOWANA W PAINT”Celem konkursu jest wykorzystanie i rozwijanie potencjału intelektualnego uczniów oraz ich umiejętności praktycznych związanych z nowoczesną technologią informacyjną oraz ukazanie znaczenia symboliki Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas II-III- IV i V-VI-VII

Kartki powinny nawiązywać tematycznie do obrzędów, zwyczajów oraz symboli związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem.

 

Regulamin konkursu


Kartki świąteczne należy składać do 15 grudnia 2017r. do organizatorów konkursu:  Katarzyny Mieczkowskiej i Jana Kraińskiego


Kartki powinny nawiązywać tematycznie do obrzędów, zwyczajów oraz symboli związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem.
 
Nasza Szkoła uczestniczy w ogólnopolskiej akcji „Postaw na Rodzinę”! PDF Drukuj Email

Nasza Szkoła uczestniczy w ogólnopolskiej akcji „Postaw na Rodzinę”!

Więcej…
 
„Budząca się szkoła” PDF Drukuj Email

„Budząca się szkoła”

Nasza szkoła otrzymała zaproszenie do udziału w szkoleniu z zakresu neurodydaktyki połączone z wizytą studyjną w Szkole Podstawowej nr 81 w Łodzi.

Więcej…
 
Obchody Narodowego Święta Niepodległości PDF Drukuj Email

Tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości  rozpoczęły się w naszej szkole już 9 listopada koncertem polskiej pieśni wojskowej i patriotycznej ,,Pieśni o Niepodległej’’. Zaś 10 listopada społeczność  uczniowska klas IV-VII uczestniczyła  w uroczystym apelu z okazji 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Więcej…
 
XXIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej” PDF Drukuj Email

XXIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY

im. majora Marka Gajewskiego

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922.

O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

Rok szkolny 2017/2018

Lista uczestników, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego XXIII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU  HISTORYCZNEGO  im. majora Marka Gajewskiego„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922.O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej:

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 73


Szkoła Podstawowa Nr 4
18-400 Łomża
tel/fax 086 216-27-52
lomzasp4@wp.plSonda

Ile czasu poświęcasz dziennie na naukę w domu?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości