Walentynki w szkole. PDF Drukuj Email

Jak co roku z okazji Dnia św. Walentego - biblioteka szkolna we współpracy ze świetlicą zorganizowała walentynkową biblio pocztę. W imprezie uczestniczyła cała społeczność szkolna: uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy. Listy doręczali walentynkowi listonosze w atmosferze pełnej radości i miłości. Walentynki wysyłano koleżankom, kolegom, nauczycielom, uczniom oraz pracownikom szkoły. Przy tej okazji obdarzano sympatią kogoś kto odgrywa ważną rolę w naszym życiu szkolnym.
Dzień św. Walentego - dzień dobrych uczuć, obchodzony w naszej szkole cieszył się ogromnym powodzeniem.

 
Drukuj Email

 Wyniki Wojewódzkiego Konkursu J.polskiego -etap rejonowy

 
Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości PDF Drukuj Email
     10 listopada 2009 roku w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości  w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się uroczysty apel upamiętniający 91 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.
     W apelu uczestniczyli uczniowie kl. IV-VI wraz z opiekunami. W nastroju powagi i zadumy obejrzeli piękny montaż słowno-muzyczny, który został przygotowany przez kolegów i koleżanki
z kl. IVc, Vb, Vc pod kierunkiem p. Joanny Wiśniewskiej, p. Henryki Dąbrowskiej, p. Jadwigi Tomaszewskiej, p. Michała Sawickiego i  p. Andrzeja Piotrowskiego.
     Po odśpiewaniu hymnu narodowego delegacja szkoły udała się w miejsce pamięci narodowej, by złożyć kwiaty i zapalić znicze. Recytatorzy deklamowali  wiersze o tematyce wolnościowej, a chór szkolny śpiewał piękne pieśni patriotyczne.  Odświętny nastrój pokleślały odpowiednio dobrane do uroczystości dekoracje.
     Po zakończeniu części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Iwona Borawska, która serdecznie podziękowała za przygotowanie apelu i podkreśliła wagę Narodowego Święta Niepodległości.         
    Uroczystość ta przypomniała społeczności szkolnej o ważnym wydarzeniu z kart historii Polski.   
 
<< pierwsza < poprzednia 101 102 103 104 105 106 107 następna > ostatnia >>

Strona 107 z 107


Szkoła Podstawowa Nr 4
18-400 Łomża
tel/fax 086 216-27-52
lomzasp4@wp.pl

BohaterOn w Twojej Szkole

Telefony zaufania

Sonda

Ile czasu poświęcasz dziennie na naukę w domu?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości